Budowa ścieżki rowerowej Ustronie Morskie – Kołobrzeg – Dźwirzyno oraz miasto Barth w ramach Międzynarodowej Nadmorskiej Trasy Rowerowej nr 10.

Przegląd ścieżki rowerowej:


Sciezka rowrowa

Trasa z Barth do Ustronia Morskiego to niemal 315km. Jednak cała Międzynarodowa Trasa Rowerowa nr 10 to pętla okrążająca Morze Bałtyckie, licząca niemal 8 tysięcy kilometrów.

Realizacja 15km w całej skali ścieżki wokół Bałtyku może wydawać się niewielkim przedsięwzięciem, ale jest to bardzo śmiały, pierwszy krok do uzmysłowienia innym gminom przez które przebiega, iż Międzynarodowa Trasa Rowerowa nr 10 to szalenie atrakcyjny produkt turystyczny, w który warto zainwestować. Mamy nadzieję, iż przykład dobrej praktyki jakim jest nasz projekt będzie owocował w przyszłości powstawaniem kolejnych odcinków trasy nr 10.

Wybierz z menu po lewej stronie jedną z dwóch kategorii i zobacz jakie odcinki w ramach Międzynarodowej Trasy Rowerowej nr 10 realizujemy w ramach projektu, lub przeczytaj opis całej trasy rowerowej biegnącej z Miasta Barth przez Kołobrzeg do Ustronia Morskiego.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Krajów Związkowych Meklemburgia - Pomorze Przednie / Brandenburgia i Rzeczpospolitej Polskiej (Województwo Zachodniopomorskie) 2007-2013.